تجارت الکترونیک 1(پیامک انبوه)

mb5

تاثیر تبلیغات پیامکی …

احساس میکنید با مشتریان به اندازه کافی ارتباط پررنگ ندارید و یا میخواهید راهی برای جذب بالا امتحان کنید محبوبترین آنها در بین مدیران و همچنین عامه مردم سامانه پیامک میباشد . شما یک پیام کوتاه برای مخاطبان خواهید فرستاد که تنها ۷۰ کاراکتر دارد. این یعنی پیغام شما وقت چندانی از مشتری نخواهد گرفت. اما باعث می‌شود او به یاد شما بماند.

در کار و وقت خود صرفه‌جویی می‌کنید،لازم نیست که شما یک متن طولانی برای پیامک خود بنویسید. یا بهتر است بگویم که نمی‌توانید این کار را انجام دهید. بنابراین نوشتن و ارسال پیامک وقت چندانی از شما نمی‌گیرد و  می‌توانید وقت خود را صرف کارهای دیگری بکنید.
پیامک‌ یک پیام کوتاه ولی شیرین است، مطمئن باشید که مشتریان قدر این پیام‌های کوتاه شما را می‌دانند و از این موضوع خوشحال هستند که با متن‌های تبلیغاتی طولانی و حوصله سر بر روبرو نشده‌اند. در نتیجه حتماً این پیامک‌ها را مطالعه خواهند کرد.
مشتریان شما در متن تبلیغ گم نخواهند شد، احتمال اینکه مشتری از کلمات شما گیج شود و نتواند منظور شما را متوجه شود بسیار کمتر است. شما جمعاً ۷۰ کاراکتر برای آنها ارسال کرده‌اید و اصل مطلب را مستقیم به آنها گفته‌اید.
پیامک شما به عنوان اسپم شناخته نمی‌شود،ایمیل شما ممکن است توسط سیستم به عنوان یک اسپم شناخته شود و مخاطب هیچوقت آن را نبیند. اما این اتفاق برای پیامک تبلیغاتی نمی‌افتد و شما مطمئن هستید که حتماً به دست مشتری می‌رسد.
پیامک یک راه صمیمی برای ارتباط است، برای بسیاری از افراد، موبایل تبدیل به بخشی از هویت آنها شده است. بنابراین ارسال یک پیامک به معنی یک ارتباط صمیمی و مستقیم است. پس مطمئن شوید که متن شما هم یک لحن صمیمی داشته باشید. هیچکس پیام‌های تبلیغاتی تکراری را دوست ندارد.

البته مزایای بازاریابی پیامکی همین جا به پایان نمی‌رسد. اما فکر می‌کنم همین پنج مورد هم کافی باشد تا بفهمید چرا بازاریابی پیامکی واقعاً ارزش وقت گذاشتن دارد. پس بهتر است بیش از این وقت را تلف نکنید و قبل از سایر رقبای خود این روش بازاریابی را شروع کنید.

make-money-online-2093

درآمد بالا با بهره مندی از سامانه پیامک :

آیا عنوان این مطلب شما را ترغیب به خواندن ادامۀ آن کرد؟ این دقیقاً همان رازی است که باعث می‌شود بازدهی پیامک‌های شما چند برابر شود. کافی است دیگران را کنجکاو کنید تا پیشنهاد شما را کامل مطالعه نمایند.

در این دنیای شلوغ و سریع لازم توجه افراد را بدست آورید تا آنها به آنچه برای گفتن دارید گوش دهند یا به خواندن متن شما ادامه دهند. همین مساله در مورد بازاریابی پیامکی نیز صدق می‌کند. اولین جملۀ شما اهمیت بسیار زیادی دارد. اولین جملۀ یک پیامک تبلیغاتی مشخص خواهد کرد که آیا مخاطب به خواندن ادامه می‌دهد یا نه. برای همین باید تلاش کنید یک جملۀ بی‌نقص را برای شروع متن خود انتخاب کنید. یک جمله که بتواند کنجکاوی مخاطب شما را بدست آورد.

برای اینکه بهتر متوجه این موضوع شوید و چگونگی استفاده از این روش در بازاریابی پیامکی را مشاهده نمائید، در زیر نمونه‌هایی از جملۀ اول چند پیامک‌ تبلیغاتی میتوان با توجه به کسب و کارهای مختلف ذکر کرد:

رستوران

دوست ندارید امروز هم املت بخورید؟چیزی در یخچال شما پیدا نمی‌شود؟دوست ندارید امروز ظرف‌ها را بشورید؟از دست‌پخت همسر خود خسته شده‌اید؟تق تق… کی اونجاست؟ یک پیتزای خوشمزه.  

لباس فروشی

باز هم همان لباس همیشگی را پوشیدی؟آیا لباس‌هایت دیگر کهنه شده است؟نمی‌توانی تصمیم بگیری امشب چه بپوشی؟گاهی فقط باید به خودت یک هدیه بدهی.می‌دانی چه لباسی به تو خیلی می‌آید؟

و…

1222222

پرداخت هزینه های سامانه پیام کوتاه

هزینه خرید سامانه و خط اختصاصی یکبار برای همیشه پرداخت می شود و هیچگونه حق اشتراک ، هزینه پشتیبانی یا آبونمان سالانه ایی دریافت نمی شود. صرفا هزینه شارژ اعتبار ارسال SMS است که بر اساس مصرف شما هر وقت به پایان رسید می توانید دوباره آنرا شارژ نمایید. عملا می توان گفت شما پس از خرید سامانه و خط اختصاصی به جز هزینه ارسال پیامک ها، هزینه دیگری ندارید.

دسترسی به خطوط خارج از کشور

در صورتی که سامانه پیام کوتاه مجهز به ماژول ارسال SMS بین المللی باشد ،میتوان به شماره های 819 اپراتور در 220 کشور پیام کوتاه فرستاد. صرفا دقت بفرمایید که هزینه ارسال به شماره های خارج از کشور ده برابر هزینه معمولی ارسال می باشد.

 

 بانک اطلاعات مخاطبان

باید توجه داشت که با استفاده از خدمات سامانه ای ما میتوانیم برای مجموعه خود از طریق وبلاگ ،وب سایت ویا بواسطه شرکتهای انفرماتیک به بانک خطوط تلفن همراه شهرها و مناطق مختلف دست یابیم ،البته با ضوابط خاص مخابراتی ازجمله: کدپستی مخاطبین-جنسیت-سن و… که این روش تبلیغات از کم هزینه ترین و پرسودترین روشهاست که مدیران در بخش خصوصی و دولتی از این طریق نتایج درخشانی را در فروش و روابط بدست آورده اند،همچنین بانک اطلاعات خطوط هر موسسه آینده فعالیتهای آن را رقم میزند.

نکته : تبلیغات سامانه ای پیام کوتاه جهت ارتقاء شغلی میتواند از خیلی جهات موثر واقع شود و همچنین مدیریت آن به عهده فرد میباشد که قابل کنترل و بصرفه ترین روش هاست از این طریق میتوان در بین سازمان ها و شرکت ها و جامعه مجازی وحتی عامه مردم شناخته شد بصورت اطاع رسانی جمعی که سطح کیفی یک مجموعه را معرفی میکند تا برای تغییرات و تحولات آتی نیز بتوان مدیریت انتشار هر نوع تبلیغی را برعهده داشت با اطمینان خاطر از میزان هزینه و آمار ارتباطات…