سامانه هوشمند بفرست پیام

خبرنامه‌های الکترونیک

ارسال خبرنامه‌های الکترونیک ( خبرنامه ایمیلی )  از روشهای پربازده و سریع اطلاع رسانی و تبلیغات آنلاین است. در این روش اطلاعات مورد نظر به صورت گرافیک (با متون و تصاویر ثابت یا متحرک)، همزمان برای هزاران نفر از طریق ایمیل فرستاده می‌شود.

این خبرنامه‌ها برای اطلاع رسانی درباره رویدادها و اخبار شرکتها، معرفی محصولات و خدمات به مشتریان جدید، تداوم ارتباط با مشتریان قدیمی، دعوت به نمایشگاه، دعوت به کنفرانسها و دوره های آموزشی، دعوت به برنامه های فرهنگی و هنری، ثبت نام از متقاضیان آزمونها و امثال آن بسیار مناسبند. خبرنامه‌های الکترونیک را می‌توان به صورت موردی یا دوره‌ای ارسال کرد.

ارسال ایمیل انبوه، به کسانی که نمی شناسیم روشی منسوخ شده است و مفاهیم جدید تبلیغات ایمیلی، ارسال ایمیل های مناسب کاربران، با کسب اجازه از آنها، و برای کاربرانی است که می شناسیم. در این راستا شرکت تحلیلگران شبکه جنوب سامانه هوشمند بفرست پیام را برای سازمان شما ارائه، آموزش و پشتیبانی مینماید.

امروزه خبرنامه ها، کوپن های تخفیف، اطلاعات فروش، و … از طریق ایمیل ارسال می گردند. دنیا به سمت آنلاین شدن می رود و صاحبان کسب و کار، با اشتیاق آن را دنبال می کنند. بازاریابی از طریق ایمیل، جانی تازه به صنایع بخشیده و با استفاده از ابزارهای جدید، مشتریان را به خود وفادار ساخته است.

چرا استفاده از سامانه های هوشمند بفرست پیام الزامیست ؟

  1. در صورتی که سازمان شما دارای وب سایت می باشد و طبیعتا شما دارای ایمیل اختصاصی هستید، جز شرایط کلیه میزبان های وب محدودیت ارسال ایمیل در روز و در هر ساعت حدود 100 ایمیل می باشد و در صورت ارسال بیشتر وب سایت شما از سوی سرویس دهنده مسدود خواهد شد و یا سرویس دهنده سایت شما جزء لیست سیاه در اینترنت معرفی شده و پس از آن هیچیک از ایمیل های سازمان شما درصندوق Inbox گیرنده به دست آنها نخواهد رسید
  2. سامانه هوشمند بفرست پیام ضمن داشتن ابزارهای بسیار قوی در ایجاد و مدیریت لیست های تماس و امکان طراحی پیشرفته بولتن و ایمیل های زیبا با بهره گیری از ده ها ایمیل سرور بسیار پیشرفته ارسال سریع و تحویل به Inbox مخاطبان را برای شما به ارمغان می آورد همچنین گزارشاتی منحصربفرد در اختیار شما قرار می دهد ازجمله اینکه چه کسانی ایمیل ارسالی شما را  باز کرده اند، بر روی کدام لینک در محتوی ایمیل چند بار کلیک شده، کدام ایمیل بازگشت خورده و به چه دلیل و ….
  3. سامانه های هوشمند بفرست پیام با داشتن ابزارهای قوی ایمیل های شما را پیش از ارسال نسبت به اسپم شدن بصورت پویا چک می نمایند
  4. سامانه های هوشمند بفرست پیام امکان عضویت در خبرنامه، لغو عضویت از سوی کاربر، ارسال خبرنامه به یک دوست، بروزآوری پروفایل مشترک را از طریق وب سایت یا پرتال سازمان شما فراهم می آورد. لذا هر بازدید کننده از وب سایت شما خود می تواند اقدام به عضویت در لیست های خبری دلخواه خود نموده و لذا هر بولتن به دست کسی خواهد رسید که علاقمند به دریافت آن می باشد و در هر زمان اختیار این را خواهد داشت که با پر کردن یک فرم آنلاین عضویت خود راپس بگیرد. بنابراین سامانه شما ایمیل ناخواسته برای هیچ کس ارسال نخواهد کرد.
  5. ساخت و برگزاری نظرسنجی از دیگر قابلیت های این سامانه می باشد. طراحی این فرمها با استفاده از رابط کاربری گرافیکی برای همگان آسان و سریع می باشد و با استفاده از این قابلیت شما می توانید تعداد نامحدود نظرسنجی، مسابقات، فرم های بازخورد طراحی و برای کلیه مخاطبین خود ارسال نمائید و سپس با بررسی گزارشات آماری که سامانه تولید می کند به تحلیل داده ها بپردازید.

سامانه هوشمند بفرست پیام 1

سامانه هوشمند بفرست پیام  از طریق ایمیل ابزاری مناسب و عالی برای پیگیری پیام هایی است که قبلا ارسال نمودید. شما می توانید ببینید که ایمیل شما توسط چه کسانی دیده شده و نیز کلیک هایی که روی لینک های اضافی داخل ایمیل شده را بررسی کنید. همچنین قادر به دستیابی به تعداد ایمیل هایی که به شما پاسخ داده اند هستید. تنها یک مدیر بازاریابی و روابط عمومی  می داند که این اطلاعات چقدر مفید است.

سامانه هوشمند بفرست پیام چه ویژگی هایی دارد؟

  • این سامانه به عنوان اولین سامانه هوشمند فارسی در کشور ارائه شده است
  • ارسال ایمیل ها از طریق سرورهای پرقدرت شرکت تحلیلگران شبکه جنوب که اختصاصا” جهت این سرویس خدمات رسانی می کنند ارسال خواهد گردید.
  • ایمیل های تبلیغاتی شما توسط برنامه های ارسال گروهی ارسال نمی شود و در نتیجه صد در صد به میل باکس اشخاص ارسال خواهد شد
  • وجود ویرایشگر پیشرفته و پشتیانی از قالب های استاندارد شکل و شمایل ایمیل شما را از حالت تبلیغاتی و خسته کننده دور می نماید.
  • ارائه گزارش کامل از تعداد ایمیل های ارسال شده ، ارسال نشده ، باز شده ، کلیک ها و… منطبق با تاریخ شمسی در تمامی بخش ها

سامانه یکبار و برای همیشه خریداری می گردد و در سال اول به رایگان تحت پوشش خدمات و پشتیبانی و جهت سالهای بعد مشمول 35 درصد هزینه تمدید خواهد بود.

فضای وب رایگان اختصاص داده شده به هر مشترک 100 مگابایت می باشد که در صورت تمایل مشترک امکان سفارش و دریافت فضای بیشتر امکان پذیر می باشد.

دقت فرمائید میزبانی وب سامانه بفرست پیام اختصاصی شما ( به انضمام محتوی، تصاویر، فایل ها و … )  برروی سرورهای شرکت تحلیلگران شبکه جنوب خواهد بود و در طی سال تحت پوشش خدمات پشتیبانی سالانه این شرکت قرار خواهد داشت.

[go_pricing id=”beferestpayam”]

تعرفه ماهیانه به تومان

[go_pricing id=”beferestpayam_aboonman”]

آزمایش پیش از خرید؟

امکان ارائه نسخه دمو به رایگان جهت شخصیت های حقوقی ( سازمان ها و ادارات دولتی و غیر دولتی، شرکت ها و صاحبان کسب و کار) با پر کردن فرم زیر و احراز هویت توسط کارشناسان امکان پذیر می باشد.

فرصت تجربه کردن و بررسی قابلیت های موثر این سامانه را از دست ندهید!

[gravityform id=”6″ title=”true” description=”false” ajax=”false”]