سامانه مدیریت اپلیکیشن موبایل کارااپ

کارااپ ( سامانه مدیریت اپلیکیشن موبایل)  چیست؟

کارااپ قدرتمندترین سیستم تحت وب فارسی برای تولید اپلیکیشن های موبایل مطابق با سلیقه و زمینه ی کاری شما جهت سیستم عامل های اندروید و iOS می باشد که با پنل اختصاصی برای مدیریت و به روز آوری محتوای اپ ، امکان مدیریت اپلیکیشن را بدون نیاز به دانش برنامه نویسی فراهم کرده است.

چرا کارااپ ؟
•    امنیت بالای اطلاعات و احترام به حریم شخصی کاربران
•    بیش از 20 کاربردی حرفه ای
•    پنل مدیریت تحت وب قدرتمند
•    سرعت اجرای بالای اپلیکیشن ها
•    مدت زمان کوتاه ساخت اپلیکیشن
•    تعرفه های بسیار مناسب
•    پشتیبانی و تولید نسخه های اندورید وIos
•    انتشار در فروشگاه های Google Play و Apple Store
•    ارائه ی مشاوره جهت انتخاب افزونه های مناسب با حیطه ی کاری متقاضی
•    تحت پوشش پشتیبانی سالانه تحلیلگران شبکه جنوب
•    قابلیت اتصال به انواع وب سایت و پرتال های سازمانی

apmovgde

[go_pricing id=”1″]

[gravityform id=”12″ title=”false” description=”false” ajax=”false”]

با استفاده از این افزونه می توانید تصاویر خود را در قالب آلبوم های سفارشی به تفکیک به کاربرانتان ارائه دهید. برای ایجاد تعداد آلبوم ها و عکس های ذخیره شده در آن هیچگونه محدودیتی وجود ندارد. ویژگی دیگری که برای این افزونه در نظر گرفته شده است امکان نوشتن عنوان و توضیحات برای هر عکس در هر کدام از آلبوم ها است که این موضوع برای آگاهی بیشتر کاربر شما از موضوع عکس قابل اهمیت است.

با استفاده از این افزونه می توانید ویدئوکلیپ های مورد نظر خود نظیر ویدئوهای آموزشی ، تبلیغاتی ، معرفی و حتی سرگرمی را در اختیار کاربران خود قرار دهید.

با استفاده از این افزونه می توانید فایل های صوتی مورد نظر خود را به صورت دسته بندی شده در اختیار کاربرانتان قرار دهید. کاربرانتان نیز می توانند با استفاده از پلیر قدرتمندی که در اپ قرار گرفته است کلیپ صوتی مورد نظر خود را انتخاب کرده و گوش کنند. از این افزونه می توان برای انتشار موزیک ، فایل سخنرانی ، فایل های آموزشی و حتی تبلیغات به صورت صوتی استفاده کرد. امکان قرار دادن پادکست نیز در این افزونه وجود دارد.

این افزونه می تواند جهت امور متعددی استفاده شود که در ادامه نمونه های مختلف این کاربردها به تفصیل و تفکیک ارائه می شود. فرم به صورت آماده در افزونه وجود دارد که دارای فیلدهای نام و نام خانوادگی ، تلفن ، ایمیل ، تعداد نفرات ، مخاطب/موقعیت ، تاریخ و ساعت ، اطلاعات رزرو ودیدگاه می باشد.
فیلد نام و نام خانوادگی : در این قسمت کاربر نام و نام خانوادگی خود را وارد می کند
تلفن : در این قسمت کاربر شماره تماس خود را جهت هماهنگ کردن قرار ملاقات از سوی شما ، وارد می کند
ایمیل : کاربر در این قسمت آدرس ایمیل خود را وارد می نماید
تعداد نفرات : این فیلد از بخش های مهم افزونه است که کاربر از بین شماره های مختلف تعداد مورد نظر خود را انتخاب می کند برای مثال کاربر می خواهد 4 عدد بلیط هواپیما رزرو کند پس با انتخاب عدد 4 از بین اعداد درخواست خود را به اطلاع مدیر سیستم می رساند.
مخاطب/ موقعیت : این فیلد تنها فیلیدی است که برای تکمیل آن مدیر سیستم باید اطلاعاتی را وارد کند . به این صورت که مدیر اپ بعد از
انتخاب افزونه ی رزرو و ورود به آن باید نام موقعیت های مختلف و یا اشخاص مختلفی را که برای قرار ملاقات در نظر دارد به همراه یک آدرس ایمیل وارد کند. در نتیجه کاربر هنگام پرکردن فرم درخواست زرو/ ملاقات از بین گزینه های مختلف نام شخص یا مکان مورد نظر خود را انتخاب کند.که در ادامه با کلیک بر روی دکمه ی ارسال درخواست رزرو/ملاقات برای ایمیلی که برای آن شخص یا موقعیت ثبت شده ارسال می شود.
تاریخ و ساعت : در بخش تاریخ و ساعت کاربر می تواند تاریخ و ساعتی که برای ملاقات و یا برای مثال برای بلیط مورد نظر خود در نظر داردرا وارد نموده تا از سوی شما به عنوان مدیر اپ بررسی شود و در صورت مناسب بودن درخواست کاربر را عملی کیند.
اطلاعات رزرو : این قسمت جهت ارائه ی اطلاعات ضروری نظیر درخواست هایی که کاربر برای ملاقات و یا رزرو خود دارد توسط کاربر پر می شود . برای مثال مشخص کردن میزان ضرورت برقراری قرارا ملاقات و یا کیفیت مورد درخواست کاربر در خصوص خدماتی که قرار از سوی شرکت شما به ایشان ارائه شود
دیدگاه : در این بخش کاربر می تواند اطلاعات تکمیلی خود در خصوص قرار ملاقات را وارد کند.
در پایان کاربر با کلیک بر روی دکمه ی ارسال درخواست خود را برای شخص مورد نظر برای ملاقات/رزرو ارسال می کند.
کاربران شما با استفاده از این قابلیت می توانند درخواست خود جهت قرار ملاقات با یکی از اعضای مشخص شرکت یا کسب و کار شما ، که در طی پر کردن فرم انتخاب کرده است، را مطرح نمایند. از کاربردهای دیگر این افزونه می توان به رزرو صندلی برای کنسرت ها و همایش ها اشاره کرد.

با استفاده از افزونه کاتالوگ ساز می توانید به معرفی محصولات ، خدمات ، مطالب آموزشی و هر آن چه تصور می کنید نیاز به ارائه در قالب دسته بندی های منظم دارد ، بپردازید. با استفاده از ساختار درختی کاتالوگ شما می توانید بی نهایت دسته ایجاد کنید و در هر دسته یا زیر دسته نیز بی نهایت آیتم ( محصول ، خدمت و… ) اضافه کنید. برای معرفی هر محصول یا خدمت در کاتالوگ می توانید از تصویر مناسب نیز استفاده کرده و در قسمت قیمت ، قیمت آن را برای اطلاع بیشتر کاربرانتان درج کنید. در قسمت مربوط به توضیحات می توانید ، توضیحات لازم را جهت معرفی محصول یا خدمت خود اضافه کنید.

با استفاده از این افزونه می توانید لیست غذاهای خود را به تفکیک با قیمت و توضیحات درج کنید. به این صورت که در قسمت عنوان نام غذای مورد نظر خود را وارد کرده و در قسمت قیمت ، قیمت غذا را وارد می کنید. این افزونه بخشی به نام توضیحات دارد که شما می توانید در آن محتویات و ویژگی های غذاها را وارد کنید . و نیز تصویری برای آن در منو قرار دهید. در بخش شرایط نیز می توانید شرایط ویژه ای که برای سرو آن ذا در نظر دارید را درج نمایید . برای مثال شما می خواهید یک غذای خاص را فقط در روزهای جمعه سرو کنید بنابراین با درج نام آن غذا در قسمت شرایط این موضوع را از طریق اپ به اطلاع کاربران و مشتریان خود می رسانید.

با استفاده از این افزونه می توانید اطلاعات و ویژگی های  کسب و کار خود را جهت معرفی  به صورت مختصر و مفید در اختیار کاربران قراردهید. این اطلاعات میتوانند در قالب های گوناگون نظیر تصویر ، ویدئو ، فایل هایی نظیر فایل pdf  ، شماره تماس ، لینک ، متن ، آدرس روی نقشه ی گوگل ارائه گردند.

افزونه ای برای به اشتراک گذاری آخرین اخبار توسط مدیر سیستم و به اشتراک گذاری نظرات کاربران اپلیکیشن پیرامون مطلب ، اخبار یا تصویری مشخص که توسط مدیر سیستم درج شده است.استفاده از این افزونه به این صورت است که شما می توانید خبر مورد نظر خود را با درج تاریخ و عنوان به انضمام تصویر مربوط به آن در افزونه اضافه کنید. همچنین با استفاده از ابزاری که در صفحه ی ویرایشگر متن افزونه وجود دارد می توانید لینک نیز در خبر مورد نظرتان بگنجانید. برای تعداد خبرهایی که میخواهید منتشر کنید محدودیتی وجود ندارد و می توانید به تعداد دلخواه خبر اضافه کنید. قابلیت دیگری که برای این افزونه در نظر گرفته شده است امکان ارسال نظر و پسندیدن هر کدام از خبرها توسط کاربر اپ شما است که بدین ترتیب شما می توانید از نظر کاربرانتان در خصوص هر کدام از اخبار به تفکیک مطلع شوید که این موضوع برای آگاهی از بازخورد خبر برای مدیر اپ قابل اهمیت است.

این افزونه این قابلیت را برای شما ایجاد می کند تا با استفاده از  HTML  و جاواسکریپت صفحات سفارشی ایجاد کنید. ساخت جداول با طرح ها و رنگ های دلخواه از جمله کارایی های این افزونه است. برای مثال شما می توانید جداول زمانبندی مربوط به اطلاعات پرواز آژانس هواپیمایی خود یا برنامه ی درسی دانشجویان خود و… را با استفاده از کدهای HTML  برای دسترسی کاربرانتان به شکلی زیبا در این افزونه قرار دهید.این افزونه ایجاد صفحاتی با طراحی و رنگبندی خاص را برای شما فراهم می کند.

این افزونه جهت ارائه ی تمامی پل های ارتباطی شما  نظیر شهر ، کشور ،آدرس ، شماره تماس ، وب سایت ، توییتر، ایمیل ، فیس بوک با کاربرانتان اضافه شده است. ویژگی این افزونه در دسترس قرار گرفتن تمامی اطلاعات شما به صورت یکجا برای کاربران می باشد.در صورت هرگونه تغییری در هر کدام از اطلاعات میتوان آن را نیز در اپ تغییر داد.

این قابلیت بسیار شبیه به منو و زیر منو در وب سایت ها عمل می کند . به این صورت که شما می توانید یک پوشه را به عنوان یکی از منوهای اپ خود قرار دهید و سپس چندین منوی دیگر را در آن قرار دهید. برای مثال میتوان افزونه های گالری تصاویر ، آلبوم موسیقی و افزونه های دیگری که با هم ارتباط موضوعی دارند و یا به هر دلیل میخواهید در یک جا قرار گیرند را در افزونه ی دسته بندی مطالب قرار داده و یک نام مناسب برای آن انتخاب کنید. این افزونه میتواند باعث زیباتر شدن اپ شما شده و پیدا کردن مطالب پیرامون موضوعات خاص را برای کاربرانتان آسان کند.

افزونه ی فرم ساز از جمله افزونه های پرکاربرد کارا اپ می باشد که برای جمع آوری اطلاعات مختلف کاربران استفاده می شود.شما به عنوان مدیر سیستم می توانید دسته های مختلف با عناوین مختلف ایجاد کنید. برای مثال شما در نظر دارید اطلاعاتی نظیر اطلاعات فردی ، اطلاعات شخصی کاربران خود را داشته باشید .برای این منظور در افزونه ی فرم ساز دو دسته انتخاب می کنید که نام یکی را اطلاعات فردی  ونام دیگری را اطلاعات تحصیلی ثبت می کنید. حال با ورود به هر دسته آیتم های مورد نظر خود برای هر دسته راثبت کنید. برای مثال آنچه درباره ی طلاعات فردی اهمیت دارد مواردی مانند نام ، نام خانوادگی ، سن ، محل تولد و… است. که می توانید آیتم هایی  را با همین عناوین ثبت کنید. ویژگی این افزونه انتخاب آیتم های مناسب با کاربری مورد نظر شماست . برای مثال برای نام می توانید از آیتمی که مناسب متن کوتاه است استفاده کرده و برای آدرس می توانید از آیتمی که مناسب متن های طولانی است استفاده کنید. آیتم های دیگری مناسب برای درج تصویر ، ایمیل ، شماره ، تاریخ و زمان ، موقعیت جغرافیایی نیز در افزونه وجود دارد. و نیز برای انتخاب جنسیت توسط افراد آیتم رادیو باکس ، برای انتخاب چند گزینه از بین گزینه های موجود آیتم چک باکس ( برای مثال شما در دسته ی اطلاعات تحصیلی مدارک لیسانس ، فوق لیسانس و دکترا را مدنظر دارید .برای هر کدام از این عناوین یک چک باکس انتخاب می کنید که کاربر با انتخاب گزینه ی مورد نظر میزان تحصیلات خود را مشخص می کند. )و نیز برای نمایش گزینه ها به صورت کشویی آیتم لیست کشویی در افزونه قرار داده شده است.

این افزونه جهت اطلاع از آخرین تغییرات جوی از طریق کارا اپ طراحی شده است ، که اطلاعات لازم به تفکیک مناطق قابل مشاهده است. اهمیت این موضوع از این جهت است که کاربران شما می توانند بسته به نوع خدمتی که شما ارائه می دهید در صورت نیاز از آخرین و به روزترین تغییرات جوی آگاه شوند.

حسابگر تخفیف در واقع ماشین حساب همراهی است جهت سهولت کار کاربران اپلیکیشن شما برای محاسبه ی میزان تخفیفی که در مجموع خریدها شامل حال آن ها می شود. برای مثال شما محصولی را با ده درصد تخفیف برای فروش قرار داده اید و اطلاعیه ی آن را از طریق اپلیکیشنتان منتشر کرده اید. کاربر شما با استفاده از افزونه ی حسابگر تخفیف قیمت محصول ،تعداد محصول ،درصد تخفیف را وارد کرده و هزینه ای که در نهایت باید پرداخت کند را دریافت می کند.

این افزونه برای نمایش لینک های مورد نظر شما در یک مکان مشخص طراحی شده است ، که کاربران شما با کلیک بر روی هر کدام از این لینک ها می توانند به آدرس های قرارداده شده دسترسی داشته باشند. این افزونه مانند لیست پیوندها در وب سایت عمل می کند. برای مثال شما می توانید لینک وب سایت همکاران و دوستان خود ، لینک وب سایت استانداری ، شهرداری و سایر لینک هایی که به کسب و کار شما مرتبط است را جهت دسترسی سریع کاربرانتان در این افزونه قرار دهید.

از این افزونه می توانید برای اطلاع رسانی در خصوص تخفیف هایی که برای خدمات و محصولات مختلف خود در نظر دارید استفاده کنید. به این صورت که با ورود به این افزونه ، نام محصولی که میخواهید تخفیف روی آن اعمال شود را وارد کرده ، در قسمت توضیحات اطلاعاتی راجع به محصول و قیمت آن و میزان تخفیف وارد می کنید . در قسمت تاریخ میتوانید محدوده ی زمانی مشخصی برای این تخفیف انتخاب کنید و یا با انتخاب گزینه ی بدون محدودیت این تخفیف را بدون در نظر گرفتن بازه ی زمانی اعمال کنید. با انتخاب گزینه ی فقط یکبار استفاده نیز  می توانید امکان استفاده از تخفیف مورد نظر خود را فقط برای یک بار در اختیار کاربر اپ خود قرار دهید. کاربر شما نیز با در دست داشتن گوشی همراه خود و نشان دادن اطلاعیه ی تخفیف آن به همکار مربوطه از تخفیف اعمال شده بهره مند می شود.

با قرار دادن محصولات و خدمات مختلف خود به تفکیک و درج قیمت و توضیحات لازم برای آنها می توانید محصولاتتان را برای فروش در معرض دید کاربران قرار دهید و با قرار دادن درگاه پرداخت امکان پرداخت آنلاین را برای آنها فراهم سازید.

با استفاده از این افزونه می توانید چند موقعیت دقیق جغرافیایی مختلف را روی نقشه ی گوگل در معرض دید کاربرانتان قرار دهید.برای مثال نمایش موقعیت های مختلف جغرافیایی شعبه های یک فروشگاه زنجیره ای به تفکیک

این افزونه جهت در نظر گرفتن امتیازهای ویژه برای آن دسته از کاربران / مشتریان شما که خرید بیشتری انجام داده اند طراحی شده است. نحوه ی کار با این افزونه به این صورت است که پس از اضافه کردن افزونه “کوپن تخفیف مشتریان” مدیر سیستم در اولین گام می بایست برای کارمندان خود سطح دسترسی ایجاد کند. که سطح دسترسی برای هر کارمند با وارد کردن نام آن کارمند و یک رمز عبور مشخص برای آن ایجاد می شود. پس از تعریف کارمندان، نوبت به تعریف کارت تخفیف می رسد.
نحوه ی استفاده از افزونه کوپن تخفیف مشتریان با ارائه ی مثالی در ادامه توضیح داده خواهد شد :
روال گرفتن جایزه ای که شما در قسمت “جایزه” مشخص کرده اید به این صورت است که کاربر/مشتری شما باید برای گرفتن هر امتیاز حداقل مبلغ 50 هزار تومان از شما خریداری کند. هرگاه کاربر/مشتری شما خرید معادل با حداقل 50 هزار تومان انجام دهد، موبایلش را نزد کارمند شما که آن را قبلاً در سیستم تعریف کرده اید، می برد؛ و کارمند شما با استفاده از رمز عبور شخصی خود یکی از کوپن های کاربر/مشتری را برایش فعال می کند. هرگاه بر اساس همین روال مجموع 6 کوپن( تعداد کوپن های بنا به نظر شما قابل تغییر است و می توانید هر تعداد دیگری را در نظر بگیرید) کاربر تکمیل شدند، کاربر می تواند با نشان دادن موبایلش به کارمند مربوطه نسبت به دریافت جایزه خود اقدام کند. در آخرین مرحله کارمند شما با وارد کردن رمز عبورش کوپن را باطل/ریست می کند.

افزونه ای جهت ارسال پیام های ( Push Notifications) به کاربران اپلیکیشنتان ، بدون پرداخت هزینه ! با استفاده از این افزونه می توانید به سادگی و بدون پرداخت هیچ هزینه ای کاربران خود را از اخبار و پیشنهاد های ویژه خود با خبر سازید. پیام های ارسالی به صورت Notification در قسمت Notification Center موبایل کاربران نمایش داده می شوند.کاربران می توانند با کلیک برروی پیام ظاهر شده در قسمت Notification Center آن را در اپلیکیشن خود مشاهده نمایند.

این افزونه جهت پخش یک فرکانس رادیویی مشخص با پخش کننده ی قدرتمندی که برای افزونه در نظر گرفته شده است ، استفاده می شود.

با استفاده از این افزونه می توانید  RSS سایت های مورد نظر خود را در اختیار کاربرانتان قرار دهید. اهمیت این افزونه از آن جهت است که شما می توانید اطلاعات و اخبار مهم خود را که با استفاده از RSS بر روی سایت یا پرتال خود قرار داده اید در افزونه گنجانده و کاربر با کلیک بر روی این افزونه به صورت یک جا به تمامی آن اطلاعات دسترسی پیداد کند.

با استفاده از این افزونه می توانید صفحات مورد نظر اپ خود را فقط در دسترس کسانی که در اپ ثبت نام کرده اند قرار دهید. در افزونه ی سطح دسترسی به تعداد افزونه هایی که در اپ خود دارید گزینه وجود دارد و شما از بین آن ها افزونه هایی را که می خواهیدتنها کسانی که در اپ ثبت نام کرده اند ، مشاهده کنند را انتخاب کرده و در این صورت تا تکمیل نکردن فرم عضویت ، کاربران به این افزونه ها دسترسی نخواهند داشت.

از این افزونه می توان جهت نمایش موقعیت دقیق جغرافیایی مکانتان با نقشه ی گوگل استفاده کرد. کافیست نام محل مورد نظر خود را در فیلد موجود در پنل مدیریت وارد کنید . تا کاربر شما با انتخاب افزونه ی مولد نقشه موقعیت دقیق جغرافیایی مکان شما را رویت کند.

در بسیاری مواقع شما به عنوان یک کسب و کار میخواهید تاریخ های مهمی را با مشتریان خود به اشتراک بگذارید . برای مثال در یک دانشگاه تاریخ های شروع و پایان امتحانات ، حذف و اضافه و … تاریخ های مهمی هستند که دانشجویان باید از آنها مطلع شوند. برای استفاده از این افزونه بر روی افزونه کلیلک کرده و در قسمت تقویم سفارشی عنوان رویداد مورد نظر خود را وارد کنید و پس از آن از تقویم نمایش داده شده پیش رویتان زمان و یا بازه ی زمانی آن رویداد را انتخاب کرده و ثبت کنید. برای ایجاد رویدادهای مختلف هیچ گونه محدودیتی ندارید و به تعداد دلخواهتان می توانید رویداد ایجاد کنید.