به اطلاع می رساند تا اطلاع ثانوی به دلیل عدم امکان معامله مستقیم با شرکت ESET ناشی از تحریم ها ارائه محصولات ESET از سوی این شرکت متوقف شده است. به محض امکان ارائه نسخه های معتبر از منبع اصلی ( تولیدکننده ) ، ارائه محصولات مذکور از سر گرفته خواهد شد.

نسخه های شخصی و خانگی

شرکت تحلیلگران شبکه جنوب به عنوان نماینده فروش رسمی محصولات رده خانگی شرکت ESET ( ناد32،نود32، Nod32, Internet Security ) در ایران فعالیت دارد.

کلیه لایسنس های ارائه شده از سوی این شرکت مستقیما” از شرکت ESET دریافت شده و به نام کاربر در ایران بطور رسمی ثبت می گردند.

کاربر می تواند در هر زمان دلخواه از طریق بخش رسمی خاورمیانه ای وب سایت شرکت ESET مجوز نرم افزار خود را چک نماید

حتی در صورت فراموشی یا گم کردن مجوز نرم افزار خود با ارائه مشخصات نام و ایمیل درخواست باز ارسال مجوز خود بدون هیچ هزینه ای را داشته باشد.

شرکت تحلیلگران شبکه جنوب Authorized Online Partners شرکت ESET می باشد.

نسخه های سازمانی

شرکت تحلیلگران شبکه جنوب ارائه و پشتیبانی دهنده نسخه های سازمانی ( لایسنس ) جهت محصولات امنیتی ESET می باشد.

در زیر مقایسه محصولات رده سازمانی ESET  آورده شده است.

ماژول

 • Gateway Security
  محافظت از داده هائی که از درگاه پروتکل های HTTP و FTP جابجا میشوند و جلوگیری از هرگونه حملات اینترنتی، ویروسها و کرم های اینترنتی وظیفه این ماژول است. این ماژول برای سیستمهائی که حجم زیادی از اطلاعات را روزانه از طریق پروتکلهای فوق جابجا میکنند میتواند بسیار مفید باشد.
 • Mail Security
  این ماژول برای جلوگیری از ارسال اسپم از طریق ایمیل سرورهای داخلی شرکتها و جلوگیری از ورود بدافزارها از طریق ایمیل به سیستم ها طراحی شده است. این ماژول با سرورهای ایمیل رایج از قبیل Microsoft Exchange Server، Linux/BSD/Solaris، IBM Lotus Domino و Kerio کاملا سازگار میباشد.
 • Endpoint Security
  این ماژول امکاناتی از قبیل آنتی ویروس، دیواره آتش، کنترل صفحات وب، ضد هرزنامه و دیگر امکانات امنیتی را بر روی نقطه پایانی شبکه شما، بطور مثال رایانه ها یا تبلت های شما مهیا میکند، خواه این وسایل در محیط شبکه آنلاین باشند، خواه بیرون از شبکه باشند.
 • File Security
  این ماژول صرفا بر روی فایل سرورها فعالیت مینماید. بدون اینکه از سرعت عملکرد سرور بکاهد، امنیت کلیه فایلها و اسناد مهم موجود بر روی سرور را در چند مرحله بررسی و تامین مینماید.
 • Virtualization Security
 • Mobile Security
  وظیفه این ماژول صرفا کنترل دستگاههای موبایل و تبلت ها برای جلوگیری از آلوده شدن آنها نیست، بلکه حتی شما میتوانید با مسدود نمودن تماسهای غیرمجاز، هزینه های تلفنی شرکت خود را کاهش دهید، از ویژگیهای مهم دیگر این ماژول، سیستم ضد سرقت آن است که به شما این امکان را میدهد تا دستگاههای مفقود شده را ردیابی نموده و حتی بر آنها کنترل از راه دور داشته باشید.
 • Endpoint Antivirus
  این ماژول امنیت کامل بر ضد ویروس ها و بد افزارها را بر عهده دارد. از تکنولوژی اسکن Cloud نیز بهره میجوید. جلوگیری از دسترسی غیر مجاز به پورتهای USB و CD درایو ها نیز به عهده این ماژول است. کنترل وظایف این ماژول از طریق کنسول مدیریتی صورت میپذیرد.
 • Remote Management
  این ماژول کنسول مدیریتی راه حل امنیتی ESET میباشد که در کلیه راه حل های فوق ارائه میگردد. مهم نیست که شما یک کاربر ویندوز، مک، لینوکس یا حتی یک رایانه مجازی(Virtual Machine) میباشید. شما با این ابزار به سادگی هرچه تمام تر میتوانید امنیت شبکه را بررسی و تامین نموده، همچنین گزارشهای کاملی را از سیستم دریافت کنید.

استعلام قیمت و یا درخواست لایسنس آزمایشی 30 روزه - ویژه نسخه های سازمانی

روال استعلام  صدور لایسنس قطعی ( و یا همچنین آزمایشی 30 روزه ) در خصوص محصولات سازمانی ESET به این گونه است که فرم درخواست  می بایست از طرف سازمان متقاضی بطور دقیق تکمیل گردد، بعد از حدود 5 روز کاری پیش فاکتور به ایمیل درخواست دهنده ارسال خواهد گردید.

در خصوص متقاضیان نسخه آزمایشی، لایسنس صادر شده به ایمیل اعلام شده متقاضی در فرم زیر  از سوی ESET ارسال خواهد شد.

کارشناسان این شرکت در خصوص راهنمایی ها فنی در طی دوره آزمایشی در کنار شما خواهند بود.

 • این بخش به زبان انگلیسی تکمیل گردد
 • دقت فرماوید لایسنس صادر شده به این آدرس ارسال خواهد شد.
 • این بخش می بایست به زبان انگلیسی وارد شود