دیجیتال مارکتینگ در اهواز

دیجیتال مارکتینگ در اهواز

آیا به دنبال یک شرکت معتبر به عنوان مشاور و مجری در حوزه دیجیتال مارکتینگ کسب و کار خود هستید؟

شرکت تحلیلگران شبکه جنوب از سال 1381 ارائه خدمات تخصصی در حوزه طراحی سایت در اهواز، پرتال های اینترنتی و میزبانی هاست ویندوز و لینوکس را آغاز نموده است

طراحی سایت در اهواز

سازگاری کامل با موبایل

سئو و بهینه سازی محتوی در اهواز

مشاوره تخصصی رایگان حضوری طراحی سایت در اهواز

طراحی زیبا متناسب با نوع کسب و کار

مزایای سپردن طراحی وبسایت در اهواز به شرکت تحلیلگران شبکه جنوب

بهره گیری از زبده ترین تیم طراحی سایت در اهواز
میزبانی هاست روی سرورهای فیزیکی اختصاصی داخل کشور
پشتیبانی رایگان در طی سال با استانداردی بالا
ثبت دامنه توسط اولین و تنها نماینده رسمی ثبت دامنه آی آر در استان خوزستان
ثبت دامنه وب سایت از نظر حقوقی به نام مشترک

این شرکت با 18 سال تجربه تخصصی در حوزه طراحی و میزبانی وب هاست در اهواز و خوزستان همچنین اولین تنها نمایندگی رسمی ثبت دامنه های آی آر و نمایندگی رسمی ثبت دامنه های بین المللی آماده اجرای حرفه ای ترین پروژه های شماست.

طراحی وب سایت در اهواز را به ما بسپارید!

داشتن یک وب سایت خوب مستلزم رعایت نکات متعددی از سوی مجری و همچنین دارنده وب سایت می باشد. از طرفی دیگر شناسایی امکاناتی از وب سایت که در راستای هدف گذاری های شما از داشتن وب سایت هست از اهمیتی دو چندان برخوردار است. ما می توانیم طی مذاکره شفاهی و یا حضوری با شما آنها را شناسایی کرده و به شما راهکارهای بسیار موثری در موفقیت شما از اجرای وب سایت بدهیم.

تبلیغات در اهواز

الان تماس بگیرید!

09018097983

[vckit_card_flip smooth=”1″ direction_2d=”toleft” bg_type_front=”color” ft_bg_type=”color” icon_type=”openiconic” icon_size=”50px” ft_width=”100px” ft_height=”100px” title_front=”تبلیغات در اهواز” subtitle_front=”مشاوره، برندسازی کسب و کار” bg_type_back=”color” title_back=”مشاوره طرح تجاری در اهواز” subtitle_back=”ارائه مشاوره حرفه ای جهت تبلیغات اینترنتی و طرح کسب و کار در اهواز” action_name=”مشاوره رایگان کلیک کنید پیام دهید!” action_url=”https://wa.me/989018097983″ tutorial=”” bg_color_front=”#00a398″ bg_color_back=”#3a6d8e” icon_bg_color=”#4c4c4c” ft_bg_color=”#1fdddd” title_color_back=”#ffffff” subtitle_color_back=”#ffffff” icon_openiconic=”vc-oi vc-oi-aperture-alt”]
[vckit_card_flip smooth=”1″ direction_2d=”toleft” bg_type_front=”color” ft_bg_type=”color” icon_type=”openiconic” icon_size=”50px” ft_width=”100px” ft_height=”100px” title_front=”تبلیغات الکترونیک” subtitle_front=”ارسال پیامک تبلیغاتی در اهواز، نوتیفیکشن مبتنی بر موبایل” bg_type_back=”color” title_back=”تبلیغات اینترنتی در اهواز” subtitle_back=”سرویس های متنوع پوش نوتیفیکشن در اهواز، اس ام اس تبلیغاتی در اهواز” action_name=”مشاوره رایگان کلیک کنید پیام دهید!” action_url=”https://wa.me/989018097983″ tutorial=”” bg_color_front=”#00a398″ bg_color_back=”#3a6d8e” icon_bg_color=”#4c4c4c” ft_bg_color=”#1fdddd” title_color_back=”#ffffff” subtitle_color_back=”#ffffff” icon_openiconic=”vc-oi vc-oi-aperture-alt”]
[vckit_card_flip smooth=”1″ direction_2d=”toleft” bg_type_front=”color” ft_bg_type=”color” icon_type=”openiconic” icon_size=”50px” ft_width=”100px” ft_height=”100px” title_front=”بازاریابی شبکه های اجتماعی” subtitle_front=”خدمات حرفه ای بازیابی شبکه های اجتماعی در اهواز” bg_type_back=”color” title_back=”پنل های پیشرفته شبکه های اجتماعی” subtitle_back=”پنل های مدیریت و برنامه ریزی شبکه های اجتماعی بصورت متمرکز در اهواز” action_name=”مشاوره رایگان کلیک کنید پیام دهید!” action_url=”https://wa.me/989018097983″ tutorial=”” bg_color_front=”#00a398″ bg_color_back=”#3a6d8e” icon_bg_color=”#4c4c4c” ft_bg_color=”#1fdddd” title_color_back=”#ffffff” subtitle_color_back=”#ffffff” icon_openiconic=”vc-oi vc-oi-aperture-alt”]
[vckit_card_flip smooth=”1″ direction_2d=”toleft” bg_type_front=”color” ft_bg_type=”color” icon_type=”openiconic” icon_size=”50px” ft_width=”100px” ft_height=”100px” title_front=”سئو سازی پیشرفته” subtitle_front=”آیا وب سایت شما در صفحه اول گوگل قرار دارد؟” bg_type_back=”color” title_back=”سئو در اهواز” subtitle_back=”سئو سازی وب سایت در اهواز و خدمات سئو حرفه ای جهت انواع وب سایت ها” action_name=”مشاوره رایگان کلیک کنید پیام دهید!” action_url=”https://wa.me/989018097983″ tutorial=”” bg_color_front=”#00a398″ bg_color_back=”#3a6d8e” icon_bg_color=”#4c4c4c” ft_bg_color=”#1fdddd” title_color_back=”#ffffff” subtitle_color_back=”#ffffff” icon_openiconic=”vc-oi vc-oi-aperture-alt”]

طراحی وب سایت در اهواز را به ما بسپارید!

مطمئنا” هنگامی که می خواهید در خصوص طراحی وبسایت خود تصمیم گیری های لازم را انجام بدهید با سئوالات زیادی در ذهن خود مواجه خواهید شد مثلا :

  1. نام دامنه وب سایت خود را چه چیزی بگذارم
  2. آیا دامنه دات آی آر مناسب کار من هست یا دامنه های دیگر بین المللی مثل دات کام ، …
  3. آیا هاست خود را از سرویس دهنده داخل کشور انتخاب کنم یا خارج از کشور و مناسب نوع پروژه من کدامیک هستند
  4. آیا از هاست ویندوز در اهواز استفاده کنم یا از هاست لینوکس در اهواز
  5. بهتر است فن آوری طراحی سایت من چه چیزی باشد ASP.NET ، PHP و یا غیره
  6. بر اساس نوع هدف گذاری های من چه سبک از طراحی وب سایت را مناسب تر هست مد نظر داشته باشم و انجام بدهم
  7. آیا نوع و کیفیت خدمات پشتیبانی من در طی سال چگونه خواهد بود

و شاید ده ها سئوال دیگر و حتی موارد که به ذهن شما نمی رسد

اما یک مشاور خوب می تواند همه جوانب را برای شما تشریح کند و نقش تعیین کننده ای برای شما در نتیجه بخش بودن کل موضوع داشته باشد.

طراحی سایت در اهواز

فرصت مشاوره حضوری در اهواز را از دست ندهید!

09018097983

طراحی یک وب سایت چه مزیتی برای شما به همراه خواهد داشت؟

همانطور که میدانید یک وب سایت همیشه آنلاین است و مراجعان در هر ساعت از شبانه روز حتی ساعاتی که شما خواب هستید می توانند با مراجعه به وبسایت شما در جریان محصولات، خدمات شما قرار بگیرند، خرید آنلاین داشته باشند و یا هر چیزی که شما از قبل برای مراجعه آنها برنامه ریزی میکنید در اختیار داشته باشند
ایجاد کانال های ارتباط با مشتری این روزها توسعه یافته و دیگر روش های قدیم همچون تلفن، نمابر و مکاتبه پستی کافی نیست. یک وب سایت کارآمد می تواند کانال ارتباطی قوی برای کسب و کار شما ایجاد کند و در صورتی که یک استراتژی صحیح در پیش بگیرید جایگزین برخی روش های قدیم که سربار هزینه قابل ملاحظه برای شما در طی سال داشتند بشود.
مطمنا” اینکه برای مخاطبان کسب و کار خود خدمات و محصولات خود را تشریح کنید و این کار را به بهترین نحو انجام دهید یکی از چالش های همیشگی شما بوده، یک وب سایت میتواند به خوبی نقش یک کاتالوگ آنلاین را برای کسب و کار شما بازی کند.
وب سایت شما بازاریاب 24 ساعته شماست و موتورهای جستجو مانند گوگل ، یاهو،… بدون هزینه برای شما بازاریابی می کنند.
در آمد خود را افزایش دهید امروزه شرکتها و افراد بسیاری هستند که فقط از طریق وب سایت فعالیت می کنند و عمده درآمد آنها از طریق وب سایت و مشتریان آنلاین است.
در هزینه تبلیغات صرفه جویی می شود، هر بار که محصولات شما ارتقا پیدا می کنند ، چقدر هزینه صرف چاپ مجدد بروشورها، راهنمای محصولات و اطلاع رسانی به مشتری های قدیمی خود می کنید! در حالیکه هزینه بروز رسانی وب سایت قابل قیاس با هزینه های چاپ نمی باشد، در عین حال که گستره وسیع تری را نیز هدف قرار می دهد.
یک ‌سوم مردم جهان از اینترنت استفاده می‌کنند تبلیغات در اینترنت و معرفی وب سایت شما نسبت به سایر رسانه ها مانند رادیو، تلویزیون، مجلات و بیلبردها به مراتب ارزانتر می باشد. فراموش نکنید که هرگز قادر به ارائه کالا و خدمات خود به مردم نخواهید بود مگر اینکه حضور خود را پیاپی یادآوری نمایید.
 
حتما تا کنون خدمت یا کالایی را به صورت اینترنتی خریداری کرده اید، دقت، سرعت و ویژگی های ثبت سفارش و پرداخت آنلاین قابل مقایسه با روال های قدیمی نیست. چرا شما خدمات و محصولات خود را به صورت اینترنتی ارائه ندهید؟! توصیه میکنیم نگاهی به راه کار برای داشتن یک فروشگاه اینترنتی ، فروشگاه الکترونیک مدیرافزار داشته باشید.
اگر خدمت یا کالاهایی دارید که میتوانند مخاطب خارج از کشور داشته باشند و به رونق کسب و کار شما کمک کنند حتما متوجه شده اید که از اولین قدم ها برای معرفی کسب و کارتان داشتن یک وب سایت چندزبانه است. با داشتن چنین وب سایت مخاطب شما با حداکثر سرعت امکان ارتباط، ثبت درخواست یا سفارش کالا شما را خواهد داشت.
یک وب سایت می تواند کانال ارتباطی امن بین شما و مخاطبان شما باشد. قطعا مدیریت چنین کانالی برای شما آسان تر و همچنین برای مشتریان یک پشتیبان خوب خواهد بود. پنل و پرتال های مشتریان یکی از این راهکاری خوب است که شما از طریق آن به بهترین وجه می توانید پشتیبانی با کیفیت به مشتریان خود ارائه کنید.

طراحی سایت در اهواز

الان تماس بگیرید!

09018097983