دوربین مدار بسته اهواز

دوربین مدار بسته اهواز

ارائه دهنده مدرن ترین مشاورات و راهکارهای امنیتی

اگر در خصوص مکان مسکونی یا تجاری خود دغدغه امنیتی نصب دوربین مدار بسته اهواز را دارید.

سیستم امنیتی و دزدگیر امکان مسکونی دوربین مدار بسته اهواز

مشاوره، تجهیز و اجرای پروژه های امنیتی امکان مسکونی دوربین مدار بسته اهواز

سیستم امنیتی و دزدگیر امکان تجاری

مشاوره، تجهیز و اجرای پروژه امنیتی دزدگیر جهت اماکن تجاری در اهواز

سیستم امنیتی و دزدگیر اماکن شرکتی و سازمانی

ارائه دهنده راهکاری های سازمانی در خصوص امنیت و دوربین های مدار بسته بسته مبتنی بر جدیدترین فن آوری های روز دنیا

دوربین مدار بسته اهواز چیست و چه کاربرد هایی دارد؟

دوربین مدار بسته اهواز، Closet Circuit Television یا به اختصار CCTV که به جعبه ی جادویی شهرت دارند، به دوربین هایی گفته می شود که در یک محل خاص نصب شده و ثابت هستند. این نوع از دوربین ها قابلیت ارسال تصاویر به یک یا چند محل را دارند. دلیل استفاده از آن ها این است که از دوربین های مداربسته بیشتر برای حفاظت، نظارت یا سیستم های مانیتورینگ استفاده می شود. لازم به ذکر است که این تنها کاربرد آن ها نیست بلکه در کنفرانس ها و ویدئو تلفن نیز به کار برده می شوند. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و استفاده روز افزون از سیستم های امنیتی ، استفاده از دوربین مداربسته بیش از پیش احساس می شود و با نصب این سیستم امنیتی ، تمامی ادارات ، شرکت ها و منازل می توانند به صورت 24 ساعته نظاره گر پرسنل ، انبار و … باشند و در صورت مشکلات امنیتی فیلم های ضبط شده توسط این دوربین های مداربسته را بازنگری کنند.

چرا بهتر است قبل از اجرا مشاوره بگیریم؟

با رشد و سرعت پیشرفت فن آوری های نو جهت دوربین مدار بسته اهواز امکانات و قابلیت های جالبی پیش روی شماست که ما از آنها مطلع هستیم.

دوربین مدار بسته اهواز 1

شرکت تحلیلگران شبکه جنوب با 20 سال سابقه فعالیت ( 1381 تا کنون ) کلیه تجربیات و زیر ساخت های شبکه ای لازم جهت اجرای یک پروژه موفق دوربین مدار بسته در اهواز را در اختیار دارد.