سامانه مدیریت کنفرانس های علمی مدیرافزار

سیستم برگزاری سمینار

سیستم برگزاری سمینار نرم افزاریست که بر پایه وب طراحی گردیده و قابل استفاده برای سمینار‌ها و کنفرانس‌های مختلف می‌باشد. نرم افزار حاضر با توجه به هدف رویکرد سیستمی که همانا برپا کردن پایگاهی نظری و عملی برای ایجاد نهادینه ساختن ظرفیت بازآفرینی و توسعه پایدار است. در این نرم افزار سعی شده است تا تمامی مراحل شرکت در کنفرانس از ارسال مقاله تا رزرو محل اقامت در اختیار مخاطب قرار داده شود و مخاطب را به اهمیت و اهداف جامع و کلی کنفرانس واقف نمود.

سامانه مدیریت کنفرانس های علمی مدیرافزار 1

درخواست دمو :

امکان دریافت دمو سامانه پیش از سفارش با پر کردن فرم زیر وجود دارد. لطفا” دقت فرمائید ارائه شماره تماس زمینی مستقیم و پر کردن اطلاعات بطور صحیح الزامی است. به محض دریافت درخواست شما و احراز هویت مشخصات اکانت دمو در سه سطح مدیریت سامانه، داوران و همچنین ارسال کنندکان خلاصه مقاله به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد شد. ارائه دمو صرفا” جهت اشخاص حقوقی با موضوع مربوطه امکان پذیر می باشد.

[gravityform id=”4″ title=”true” description=”true” ajax=”true”]
سامانه مدیریت کنفرانس های علمی مدیرافزار 1

نحوه سفارش:

سفارش پیاده سازی سامانه مدیریت کنفرانس های علمی صرفا” تحت وب و از طریق همین صفحه به انجام خواهد رسید، پس از انتخاب نوع دامنه، هسته سیستم مدیرافزار و افزونه های اختیاری و پرداخت وجه بصورت آنلاین اجرای طرح در دستور کار بخش فنی قرار خواهد گرفت و کارشناسان شرکت ظرف مدت حداکثر 72 با تماس مستقیم با شما روال کار پروژه را شروع خواهند نمود. مدت اجرای کل طرح 20 روز کاری خواهد بود.

توجه به این نکات حائز اهمیت است :

  1. شرکت تحلیلگران شبکه جنوب ثبت کننده رسمی نامه دامنه های بین المللی همچون .com  .net .org وغیره می باشد.
  2. شرکت تحلیلگران شبکه جنوب نماینده رسمی پژوهشگاه دانش های بنیادی کشور ( متولی ثبت دامنه های .IR در جهان ) می باشد و لذا کلیه دامنه های ثبت شده از نظر حقوقی متعلق به شما خواهند بود و این شرکت طی روال ثبت دامنه ها موارد فنی مذکور را مد نظر دارد.
  3. شرکت تحلیلگران شبکه جنوب میزبانی وب سامانه مدیریت کنفرانس های علمی مدیرافزار را بر روی سرورهای اختصاصی داخل کشور خود به انجام خواهد رساند.
  4. مؤسسات آموزش عالی کشور اعم از انتفاعی یا غیر انتقاعی مشمول 35% تخیفیف بر روی سامانه ( و نه ثبت نام دامنه و میزبانی وب ) خواهند بود، دریافت این تخفیف صرفا” مشمول تقاضاهایی خواهد بود که با ارسال نامه کتبی ( ارسال اسکن نامه و اصل نامه)  در سربرگ دانشگاه مورد نظر و به درخواست ریاست دانشگاه و یا ریاست دانشکده از طریق فرم مربوطه در همین صفحه انجام پذیرد. پس از ارسال درخواست مذکور کارشناسان این شرکت بررسی های لازم را انجام داده و تأئید دریافت تسهیل مذکور از طریق ایمیل به اطلاع شما خواهد رسید.
[gravityform id=”5″ title=”true” description=”false” ajax=”true”]