06133330809-09018097983

اولین  شرکت تخصصی هاستینگ در خوزستان و اهواز

شرکت تحلیلگران شبکه جنوب از سال 1381 ارائه خدمات تخصصی در حوزه هاستینگ و میزبانی وب را ارائه نموده است.

طی سالیان گذشته این شرکت مجری پروژه های بزرگ میزبانی وب سایت و  پرتال های ادارات در سطح استان خوزستان بوده و همواره تلاش نموده است بهترین کیفیت و امنیت را برای کاربران خود فراهم نماید.

این شرکت با در اختیار داشتن سرورهای اختصاصی داخل و خارج از کشور سالهاست ارائه دهنده میزبانی وب با سیستم های عامل ویندوز و لینوکس می باشد.

شما هم اگر مقیم اهواز هستید و جهت راه اندازی وب سایت خود به دنبال مرکزی مطمئن می گردید کافی است فرم زیر را تکمیل نمائید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و شما را به یک جلسه رایگان مشاوره دعوت نمایند.

شرکت تحلیلگران شبکه جنوب طراحی سایت اهواز

اگر برای سرویس های آنلاین خود نیازمند میزبانی وب تخصصی و سفارشی می باشید کافی است با کارشناسان ما تماس بگیرید. ما علاوه بر سرویس های متعارف آماده ارائه سرویس های سفارش مشتری نیز می باشیم.

همچنین شرکت تحلیلگران شبه جنوب اولین و تنها نماینده رسمی ثبت دامنه های آی آر در استان خوزستان می باشد. جهت ثبت دامنه بصورت آنی می توانید از اینجا اقدام نمائید.

همچنین جهت ارتباط از طریق شبکه های مجازی می توانید در هر ساعت از شبانه روز به شماره 09018097983 پیام دهید. همکاران ما فورا پاسخ گوی شما خواهند بود.