06133330809-09018097983

جهت تسهیل امر پشتیبانی و امور مشترکین، شرکت تحلیلگران شبکه جنوب اقدام به راه اندازی سامانه ای جدید تحت نام پشتیبانی من ( قدرت گرفته از نرم افزار امور مشترکین مدیرافزار ) نموده است. لذا از کلیه مخاطبین گرامی دعوت می نمائیم جهت طرح سئوالات، مشکلات و یا درخواست های توسعه سیستم های خود از طرق معرفی شده در زیر طرح مسئله نمایند و هدف بر این است که بتوان به روشی موثر تر و سریعتر موجبات پاسخگویی جهت شما فراهم گردد. ضمنا” خواهشمندیم با اعلام مشکلات و یا پیشنهادات خود ما را در توسعه بهتر و قوی تر نرم افزار امور مشترکین مدیرافزار یاری رسانید

کانال های ارتباطی

وبی

لطفا” از طرح چندین مسئله گوناگون هنگام تشکیل یک پرونده خودداری فرمائید و برای موارد مختلف پرونده جداگانه ثبت نمائید. به این شکل موارد با دقت و سرعت بیشتر رسیدگی و پاسخ گویی شده و شفافیت مناسب تری برای شما ایجاد خواهد شد.

تلگرامی

کافی است در تلگرام گوشی خود روبات networkanalysers_bot@ را به عنوان یک مخاطب، یکبار و برای همیشه وارد کرده و مورد خود را به او پیام کنید.

ایمیلی

کافی است یک ایمیل به آدرس support@networkanalysers.com ارسال کرده و در متن نامه درخواست خود را مطرح کنید.

  • تشکیل و رسیدگی به پرونده ها در کلیه روش های ارتباطی فوق بصورت متمرکز از طریق نرم افزار امور مشترکین مدیرافزار صورت خواهد پذیرفت.
  • به محض ثبت درخواست سیستم برای شما یک شماره پرونده اختصاص داده و شما با داشتن این شماره همیشه می توانید رهگیری مورد خود را انجام دهید.
  • یک سامانه تحت وب در آدرس https://my.networkanalysers.com همواره به شما این امکان را میدهید که پرونده های خود را مدیریت نمائید و به سریعترین وجه ممکن با کارشناسان شرکت در تماس باشید.
  • سرعت رسیدگی به پرونده ها در کلیه روش های ارتباطی ( وبی، تلگرامی، ایمیلی) یکسان بوده و به صورت متمرکز از طریق سامانه مدیرافزار صورت خواهد پذیرفت.
  • بخش گفتگوی زنده در سایت شرکت به عنوان بخشی یکپارچه با سامانه مدیرافزار می باشد.